K-vrh

Maminka šteniatok bude BLART-HON HELLY MALTAYED- Helly – je to úžasná mama a dáma, miluje všetky deti, ľudí, šport a ešte viac miluje maznanie.  Má vyhotovené kompletné zdravotné testy dyspláziu kĺbov, lakťov a takisto aj očné vyšetrenie všetko v najlepšom poriadku. Oteckom šteniatok bude BLARTHON COOKIE ASYR ASCHANTI – Trino, je veľmi pekne stavaný pes, športovo vedení, či už ide o agility, scooter, behanie a je aktuálne najlepší canisterapeutický pes v Česko-Slovensku. Takisto má vyhotovené kompletné zdravotné testy dyspláziu kĺbov, lakťov a takisto aj očné vyšetrenie všetko v najlepšom poriadku.

Očakávame šteniatka výbornej a vyrovnanej povahy po oboch rodičoch, s predpokladmi  na šport, výstavy, canisterapiu, ale aj ako domáci miláčikovia.

Šteniatka budú niekoľkokrát odčervené, očkované, čipované s medzinárodným petpasom a preukazom pôvodu FCI, vyrastať budú v rodine s deťmi, inými psíkmi a domácimi zvieratami. Ku šteniatku dostanete všetky potrebné informácie o rodičoch, súrodencoch, o vývine šteniatka a tzv. menší návod ohľadom starostlivosti o šteniatko a takisto kúpnu zmluvu. Samozrejmosťou je balík pre šteniatko, ktorý obsahuje napríklad vodítko, obojok, barel na granule, rôzne pamlsky, konzervy, kefu a šampón na čistenie srsti, ale i rôzne hračky, ktoré Vám pomôžu pre úspešný štart s Vašim novým členom rodiny.  So všetkými majiteľmi zostávame radi v kontakte, preto je našou prioritou aby šteniatko malo milujúcu rodinu, pre ktorú bude nielen psíkom, ale plnohodnotným členom rodiny.

V prípade, že máte záujem o naše šteniatko, veľmi radi Vám poskytneme viac informácií na s.turkovicova@gmail.com, číslo a aj whatsapp +421 949 434 015 🐾