Novinky

ARCHÍV 20232022 20212020 –  2019201820172016

Prijímame predbežné rezervácie na šteniatka s predpokladaným termínom narodenia MAREC 2024

V prípade, že máte záujem o šteniatko z akéhokoľvek vrhu, veľmi radi Vám poskytneme viac informácií na s.turkovicova@gmail.com,
číslo a aj whatsapp +421 949 434 015 🐾

BLARTHON DRAGON CRAZY JESS , Jessie je úžasná mama a dáma, miluje všetky deti, ľudí, šport a ešte viac miluje maznanie. Je jemnejšieho typu s veľmi krásnym ženským výrazom.
Má vyhotovené kompletné zdravotné testy dyspláziu kĺbov, lakťov a takisto aj očné vyšetrenie všetko v najlepšom poriadku.

DAGAN ADORABLE SMILE, pes s krásnou kostrou, typickým výrazom a povahou pravého samojedka 🙂
Takisto má vyhotovené kompletné zdravotné testy dyspláziu kĺbov a aj očné vyšetrenie všetko v najlepšom poriadku.

Očakávame šteniatka ktoré budú spĺňať podmienky štandardu, s krásnymi výzormi a skvelými povahami po rodičoch 🙂 

Šteniatka od nás odchádzajú minimálne vo veku 8-9 týždňov, budú niekoľkokrát odčervené, očkované, čipované s medzinárodným petpasom a preukazom pôvodu FCI, vyrastať budú v rodine s deťmi, inými psíkmi a domácimi zvieratami. Ku šteniatku dostanete všetky potrebné informácie o rodičoch, súrodencoch, o vývine šteniatka a tzv. menší návod ohľadom starostlivosti o šteniatko a takisto kúpnu zmluvu. Samozrejmosťou je balík pre šteniatko, ktorý obsahuje napríklad vodítko, obojok, barel na granule, rôzne pamlsky, konzervy, kefu a šampón na čistenie srsti, ale i rôzne hračky, ktoré Vám pomôžu pre úspešný štart s Vašim novým členom rodiny.  So všetkými majiteľmi zostávame radi v kontakte, preto je našou prioritou aby šteniatko malo milujúcu rodinu, pre ktorú bude nielen psíkom, ale plnohodnotným členom rodiny.

MÁME NOVÉ ZDRAVOTNÉ VÝSLEDKY

BLATHON DRAGON CRAZY JESS

oči čisté vrátane gonio Január/2024

ĎAKUJEME

 NÁŠ ROK 2023

@blarthon_samoyeds And our 2023 year THANK YOU ❤️ #Blarthon #samoyeedpuppy #samoyed #samojeeds #dogs ♬ original sound – Simka Turkovičová