Šteniatka

Prijímame rezervácie na šteniatka s predpokladaným termínom narodenia začiatkom Novembra 2023

Maminka šteniatok bude BLART-HON HELLY MALTAYED- Helly – je to úžasná mama a dáma, miluje všetky deti, ľudí, šport a ešte viac miluje maznanie.  Má vyhotovené kompletné zdravotné testy dyspláziu kĺbov, lakťov a takisto aj očné vyšetrenie všetko v najlepšom poriadku. Oteckom šteniatok bude BLARTHON COOKIE ASYR ASCHANTI – Trino, je veľmi pekne stavaný pes, športovo vedení, či už ide o agility, scooter, behanie a je aktuálne najlepší canisterapeutický pes v Česko-Slovensku. Takisto má vyhotovené kompletné zdravotné testy dyspláziu kĺbov, lakťov a takisto aj očné vyšetrenie všetko v najlepšom poriadku.

Očakávame šteniatka výbornej a vyrovnanej povahy po oboch rodičoch, s predpokladmi  na šport, výstavy, canisterapiu, ale aj ako domáci miláčikovia.

Šteniatka budú niekoľkokrát odčervené, očkované, čipované s medzinárodným petpasom a preukazom pôvodu FCI, vyrastať budú v rodine s deťmi, inými psíkmi a domácimi zvieratami. Ku šteniatku dostanete všetky potrebné informácie o rodičoch, súrodencoch, o vývine šteniatka a tzv. menší návod ohľadom starostlivosti o šteniatko a takisto kúpnu zmluvu. Samozrejmosťou je balík pre šteniatko, ktorý obsahuje napríklad vodítko, obojok, barel na granule, rôzne pamlsky, konzervy, kefu a šampón na čistenie srsti, ale i rôzne hračky, ktoré Vám pomôžu pre úspešný štart s Vašim novým členom rodiny.  So všetkými majiteľmi zostávame radi v kontakte, preto je našou prioritou aby šteniatko malo milujúcu rodinu, pre ktorú bude nielen psíkom, ale plnohodnotným členom rodiny.

V prípade, že máte záujem o naše šteniatko, veľmi radi Vám poskytneme viac informácií na s.turkovicova@gmail.com, číslo aj whatsapp +421 949 434 015 🐾

 


Šteniatka plánujeme niekoľko mesiacov vopred, poriadne si vyberáme rodičov a dbáme na ich zdravotné výsledky ako i celkové zdravie, krásu a povahu. Naše šteniatka sú vychovávané s láskou, našim psom ako i šteniatkam venujeme všetok náš čas a preto je pre nás najväčšou prioritou nájsť pre nich zodpovedné a hlavne milujúce rodiny, pre ktoré nebude šteniatko len pes, ale plnohodnotný člen rodiny. 

Šteniatka od nás odchádzajú minimálne vo veku 8-9 týždňov, budú niekoľkokrát odčervené, očkované, čipované s platným medzinárodným pet passom a rodokmeňom. Sú odchované v rodinnom prostredí v kontakte s deťmi, dospelými a ostatnými psami našej smečky. Pre naše šteniatka sme vybrali kvalitné nemecké granule Euroben s ktorými máme niekoľko ročné skúsenosti, k tomu pravidelne dostávajú surové mäsko a prílohy pre ich lepší vývoj a srsť.

Každé šteniatko od nás odchádza zo základným balíčkom, pre lepší štart, ktorý obsahuje: 

  • Originál preukazu pôvodu (Ak v čase, kedy šteniatko odchádza do nového domu, už bol vydaný a doručený z plemennej knihy UKK) 
  • PET PASSPORT
  • Informácie o očkovaní a odčervení šteniatka
  • Informácie o rodičoch a súrodencoch
  • Informácie o plemene
  • “Návod na šteniatko”-  postrehy a poznatky, ktoré sme pozbierali za roky čo sa venujeme chovu plemena samojed
  • Darčeky pre šteniatko, ale i majiteľov
  • Kúpnu zmluvu
  • CELOŽIVOTNÝ SERVIS 24/7

 

ĎAKUJEME všetkým našim majiteľom šteniatok, za ich starostlivosť a lásku, ktorú im dávajú a tiež za informácie, úspechy ale i neúspechy, ktoré snami zdieľajú. Je pre nás radosť vidieť šťastie v očiach šteniatok a majiteľov a veľmi sa tešíme z našej rozrastajúcej rodiny BLARTHON. ♥